Pirms neilga laika, 4. augustā, Latviju pāršalca skumja ziņa, ka mūžībā ir devusies Raimonda Paula mīļotā sieva Lana. Jau iepriekš bija publicēta informācija, ka Raimonda sievas veselības stāvoklis ir sašķobījies un līdz ar to viņai nav bijis viegli.

Šogad Raimonds un Lana būtu svinējuši 61. gada kāzu jubileju. Ņemot vērā, ka Raimonds ir devis milzīgu ieguldījumu Latvijas kultūrā, viņu atbalstīja un izteica līdzjūtības tūkstošiem cilvēku, tajā skaitā arī Latvijas valsts prezidents Edgars Rinkēvičš.

Atgādinām, ka 4. augustā Raimondam bija ieplānota arī koncertprogramma “Dziesmas bez vārdiem”. Protams, tas bija piektdienas arī aktuālais jautājums, vai koncerts vispār notiks un netiks pārcelts.

LASI VĒL: Notikušas pārmaiņas primadonnas Allas Pugačovas dzīvē: Esam satraukti

Raimonds bija pieņēmis lēmumu, ka viņš tāpat ņems tajā dalību un uzstāsies. Kā koncerta apmeklētāji komentēja šo pasākumu, tad tas bija patiešām kaut kas vārdiem neaprakstāms un pilnīgi kaut kas citādāks. Vislielākā cieņa Maestro, kurš tik grūtā brīdī tomēr izdomāja kāpt uz skatuves un rādīt savu sniegumu.

Savukārt pirms neilga laika Latvijas Radioteātra vadītāja Māra Eglīte bija pavēstījusi, ka bija runājusi ar Raimondu un abi nonāca pie secinājuma, ka tagad ir vēlme vairāk strādāt, piedalīties pasākumos un projektos.

Kā nekā mūzika dziedē un lai nav jādomā par skumjām lietām. Pauls šādai idejai piekrita. Novēlam Maestro izturību un lai apkārtējo cilvēku mīlestība un atbalsts ir sajūtams ik sekundi!