Pagājušajā nedēļā viens no lielākiem pasākumiem Latvijā norisinājās tieši Jūrmalā, kur Laima Vaikule organizēja savu festivālu “Laima Rendezvous Jūrmala ’23”. Uz to ieradās diezgan kupls skaits cilvēku un dažādi populāri un slaveni cilvēki arī no ārvalstīm.

Kā vieni no pamanītākajiem viesiem uz šo festivālu ieradās daudziem zināmie primadonna Alla Pugačova ar savu lielisko vīru, humoristu Maksimu Galkinu.

Vērts piebilst, ka Latvijas Jūrmala Allai un Maksimam ir īpaši mīļa un tuva vieta, jo viņi cenšas to apciemot salīdzinoši bieži. Ja kādreiz uz Jūrmalu viņi ir pat devušies ar vilcienu, tad tagad, protams, laiki ir mainījušies un loģistika notiek mazliet citādāk.

Uz Laimas Vaikules festivālu pāris ieradās ar automašīnu, kura ieveda abus pa dienesta vārtiem, lai pēc iespējas mierīgāk varētu tikt iekšā zālē un baudīt koncertu.

Vēl jo vairāk, Maksims izrādīja džentelmeņa cienīgu rīcību un parūpējās arī par to, lai būtu līdzās lietussargs, ja nu sāks līt lietus un lai viņa sieva nesalītu.

Jāteic gan cilvēki pievērsa lielāku uzmanību nevis pašam Maksimam, bet gan Allai, kurai visnotaļ bija redzamas ārējās izmaiņas. Apkārtējie bija patiesi pārsteigti par redzēto.

Ej uz nākamo lapu un aplūko, kā festivālā izskatījās Alla Pugačova!