Cilvēki vienkārši dievina zīlēšanu par to, kāda nākotne mūs gaida. Par šo tēmu ir sarakstīts simtiem grāmatu un uzņemts tikpat daudz filmu. Viesi no nākotnes pastāvīgi satrauc ļaužu prātus, pat tādu cilvēku, kas pat saprot, ka tas viss, visdrīzāk, ir izdomājums.

Bet futurologs un Google direktors Rejs Kurcveils nezīlē, viņš nosauc konkrētus datus. Rejs kiurcveils ir pazīstams ar savām zinātniskajām prognozēm, kurām piemīt viena dīvaina īpatnība – šie pareģojumi piepildās 86% gadījumu!

Pēc Reja pareģojumu analīzes, kas apkopota trijās grāmatās, izrādījās, ka no 147 pareģojumiem piepildījās 115 un vēl 29 bija daļēji pareizi. Bet, lūk, ko Kurcveils pareģojis šim gadsimtam.

2019. gads

Cilvēce uzvarēs lielāko daļu slimību, no kurām mirst cilvēki attīstītajās valstīs. Bet novecošanas tempi daudzkārt samazināsies un pat tiks atpakaļgriezti.

2020. gads

Datori turpinās samazināties un pilnīgi zaudēs savu sākotnējo izskatu, tos pat varēs iešūt apģērbā. Un vēl šajā gadā tiks izveidota īsta vispasaules valdība.

Tāpat sāksies cilvēka ķermeņa masveida modernizācija  ar nanotehnoloģiju palīdzību. Tomēr šis gads nebūs pats labākais, pēc Kurcveila prognozēm, reklāmas kompānijas sāks masveidā izmantot audioreklāmu, kuru varēs dzirdēt katrs individuāli.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!