Svari

Svari iepriekšējās dzīvēs ir pārvaldījuši cilvēkus un pratuši risināt pasaules mēroga problēmas. Taču milzīgā, kosmosa dotā spēka dēļ, viņi ir jutušies vientuļi. Šajā dzīvē vērts vairāk laika veltīt attiecībām ar cilvēkiem un mācīties būt atklātiem, paust savas emocijas.

Skorpions

Skorpioniem iepriekšējo dzīvju laikā ir uzkrājies diezgan liels parāds tuviniekiem. Tāpēc tagad viņiem jālabo sava karma, uzlabojot saiknes ar ģimeni.

Strēlnieks

Līdz šai dzīvei strēlnieki bijuši ne tie labākie cilvēki. Ja viņi vēlas, lai liktenis viņiem sūta laimi, ir jāizskauž lepnība, egoisms un viltība.

Mežāzis

Mežāži ir glābuši cilvēku dzīves, bijuši ārsti, taču aizmirsuši veltīt laiku savai veselībai. Viņuiem ir jāiemāca viņus vispirms rūpēties par sevi un tikai tad par citiem.

Ūdensvīrs

Iepriekšējās dzīvēs ūdensvīri ir interesējušies par zinātni.Viņi ir ļoti jūtīgi un trausli, bet tai pat laikā neparasti gudri un attapīgi. Viņu karmiskais uzdevums – dot manāmu ieguldījumu cilvēces attīstībā.

Zivis

Zivis vienmēr bijušas tuvas dabai. Astrologi iesaka šīs zīmes pārstāvjiem neaizmirst par savu sūtību – palīdzēt dzīvniekiem. Var paņemt dzīvnieciņu no patversmes vai kļūt par vetārstu.

Ceram, ka šis materiāls tev bija ne tikai interesants, bet arī noderīgs. Lai visiem tīra karma un laimīgs liktenis!