Šodien saviem lasītājiem pastāstīsim, kāda karma ir katrai zodiaka zīmei. Viedie astrologi ir padalījušies ar savām zināšanām.

Zīmju karma

Auns

Auniem ir jauna un tīra karma. Šī dzīve ir viens no pirmajiem viņu  piedzīvojumiem. Visbiežāk Auni ir bijuši drosmīgi dzimtenes pārstāvji, nepadodas un iet līdz galam. Lai padarītu savu likteni vieglāku, šai zīmei jādarbojas ar visaptverošu taisnīguma sajūtu un pārlieku varonību.

Vērsis

Vērši bijuši viltīgi un veikli. Iepriekšējās dzīvēs viņi uzvarējuši pateicoties asprātībai un harizmai. Šajā dzīvē viņi atbildēs par aizvainojumiem, ko nodarījuši citiem. Galvenais Vēršu karmiskais uzdevums – iemācīties empātiju un nesavtību.

Dvīņi

Iepriekšējās dzīvēs šīs zīmes pārstāvjiem bijušas problēmas ar attiecību veidošanu. Nereti tas nāk mantojumā nākamajās dzīvēs. Tāpēc šai zīmei gadīsies partneri ar sarežģītiem raksturiem, lai iemācītos samierināties un piekāpties.

Vēzis

Vēžiem iepriekšējās dzīvēs ir bijis daudz kļūdu, tāpēc tagad ir laiks saņemt atmaksu. Viņiem jābūt labsirdīgiem, visi resursi jāvelta labdarībai un jāpierāda, ka viņi atzīst savas kļūdas un ir gatavi mainīties.

Lauva

Lauvas karmiskā misija ir iemācīties patiesi mīlēt. Viņiem jāsatiek savs cilvēks, jākļūst par vienu veselu un jāizveido stipra ģimene.

Jaunava

Iepriekšējās dzīvēs jaunavas bijušas uzticīgi laulātie un uzticami draugi. Tāpēc šajā dzīvē viņus gaida balvas: uzticami draugi, mīlošs partneris un veiksme profesijā.

Ej uz nākamo lapu un uzzini arī par citām zīmēm!