Jau vēstīts, ka TV moderatoram Ivo Goldmanim izdevies izkļūt no apstākļiem un dzīvesveida, kas viņu bija novedis teju līdz bezpajumtnieka stāvoklim. Īpašu pateicību viņš velta savai otrajai sievai Kristiānai, vēstīts Jura Vaidakova rakstā “Izrāpies no dzīves dziļākās bedres” žurnālā “Kas Jauns”.

Kā zināms, iepriekš I. Goldmanis bija precējies ar Daci Kaukuli – grupas “Dzelzs Vilks” solista Jura Kaukuļa māsu – un abu laulībā dzimuši trīs dēli. Kā izdevumam atklāj I. Goldmanis, viņš ir pateicīgs savu dēlu mātei, kas “cīnās, lai pabeigtu manis iesākto dēlu audzināšanā”.

LASI VĒL: Dziedātāja Aija Andrejeva nākusi klajā ar būtisku informāciju par savu tēvu Oļegu

“Bet manu tagadējo sievu sauc Kristiāna – ja viņas nebūtu, es jau sen būtu miris. Esmu ļoti pateicīgs, ka viņa mani atbalsta,” atklāts ir I. Goldmanis. Jau vēstīts, ka žurnāls “Kas Jauns” rudenī kāda Rīgas mikrorajona iedzīvotāji satraukušies par kādreizējā TV kanāla LNT ziņu diktora Ivo Goldmaņa nākotni.

Vīrietis nakšņoja mājas kāpņutelpā vai uz ielas. Atgriezties normālā dzīvē viņam palīdzējusi ģimene un bijušie kolēģi.

Viņi pēkšņi parādījušies Ivo dzīves visgrūtākajā posmā un snieguši palīdzīgu roku. Ivo uzsver kolēģu atbalstu, sakot, ka nav ticējis, ka viņam ir tik stipra aizmugure.

Novēlam Ivo izturību, nekad nepadoties un lai Jaunajā gadā un dzīvē kopumā viss būtu labāk!