27. decembrī mūžībā devies grupas “Opus Pro” mūziķis Alex jeb Oļegs Andrejevs. Ar sēru vēsti dalījusies arī viņa meita, mūziķe Aija Andrejeva.

“Šorīt no miega nepamodās mans un māsas tētis Alex ( Oļegs) Andrejevs. Mēs tikko nosvinējām labākos Ziemassvētkus pasaulē, gluži kā bērnībā. Tēti, Ollij …” – sociālajā vietnē Facebook raksta Aija.

Jau vēstīts, ka 27.decembra rīts Latvijā nāk ar sēru vēsti – miegā uz mūžiem aizmidzis roka karalis Alex, ziņo mūziķa piederīgie.

Alex jeb īstajā vārdā Oļegs Andrejevs, latviešu smagā roka grupas Opus Pro līderis, tādu dziesmu kā “Tu un es”, “Rozā Lietus”, “Dzimene”, “Pēdējā pietura”, “Čempions” līdzautors, meitu Aijas un Lauras tēvs.

LASI VĒL: Vīrieši jūk prātā, kad ierauga šo 20 gadīgo meiteni pilnā augumā. Kā ar jums?

Mūziķis Jānis Aišpurs: “Viņam es prasīju pirmo autogrāfu mūžā, kad man bija 14… Viņa dziedātās dziesmas esmu 100x dziedājis draugu lokā klases vakaros, pie ugunskura, koncertos.

Esmu apbrīnojis kā viņš dzied, cik firmīgi, aizkustinot līdz zosādai, paņemot līdz kaulam… Un bija tas prieks ar viņu kopā muzicēt, kopā ‘iemaukt’ powervokalā tamdēļ vien, ka tas sagādā prieku, tamdēļ, ka jāspēj turēt līdzi Ollijam, tamdēļ, ka viņš bija rokstārs savā būtībā, no kura bija ko pamācīties… R.I.P. un lai Tev tur labi sadziedās ar pārējiem dižajiem… [?]” tā Aišpurs.

Savukārt pavisam nesen Aija savā Facebook profilā publicēja ziņu saistībā ar tēta atvadīšanos: “Atvadīšanās no tēta notiks 30. decembrī plkst. 16.00 Rīgas krematorijā.”