Kāds Facebook lietotājs vārdā Zigimants ir publicējis ļoti asprātīgu un oriģinālu auto sludinājumu, kur visu detalizēti paskaidroja par savu automašīnu Ford Mondeo. Vīrieša ziņojums Facebook tīklā ir kļuvis populārs un tam ir  savs iemesls.

Zigimanta ziņojums par savu auto:

“Pārdodu mašīnīti!

Mūsu kopīgais ceļš sākās pāris gadus atpakaļ, kad sieva dabūju darbu, kurā bija nepieciešamība pēc mašīnas. It kā jau mums bija otrā mašīna ( nu, ķipa, manējā), bet zinot cik kretīniski viņa stūrē, nolēmu iegādāties ko saprotamu un praktisku.

Sak, ja sasitīs, nebūs tik ļoti žēl. Nu labi, nemaz tik kretīniski viņa nestūrē. Ja es sēžu blakus un dodu skaidrus signālus un norādījumus, iet tīri labi. Īpaši kad esmu mazliet iepisis ogu, kļūstu kā feldmaršals Romels- jauks pēc dabas, bet ļoti prasīgs un pikts ja neseko manām tiešajām pavēlēm.

Lab, aizrunājos… runa iet par mašīnu. Tātad, visus franču un itāļu mēslus mēs pat neizskatījām. Nopirkt mašīnu lai iepazītu visus pilsētas servisus nebija doma. Un tā kā pašam jau bija Ford, izvēle bija samazināta uz pusi. Sieva gan kaut ko pīkstēja par Pežo, Reno, bet pēc mana stingrā- vsjo gavno končaetsa na O, kļuva pielaidīgāka. Īpaši pielaidīga viņa kļuva pēc piektās vīna glāzes, bet pag, mēs atkal novirzamies no tēmas….

Vārdu sakot, darījums notika ātri. Tik ātri, ka man pazibēja šaubas- tas džeks mani pis ausī. Runāja viņš skaisti. Izklausījās pēc iedvesmota Dantes, vai vismaz Kārļa Skalbes. No mašīnas tika uzburta burvju pasaule, kurā tu esi galvenajā lomā, bet visi pārējie ir praktizējošie lohi. Ai, nu karoč, izklausījās baigi labi.”

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!