Dolārs ir visizplatītākā valūta pasaulē. Pasaulē praktiski nav neviena stūrīša, kur dzīvo cilvēki un nezinātu par viena dolāra bankneti. Un, ja bagātajās valstīs par dolāru nevar nobraukt pat no vienas pieturas, līdz otrai sabiedriskajā transportā, tad nabadzīgajās valstīs par šo naudu var samērā labi paēst un pat saņemt vēl atlikumu!

Nu ko, ja pateikšu jums, ka dolārs jūsu kabatā var maksāt pat 5000, 10 000  vai pat 15 000 dolārus? Vienkārši paraugieties uz šīm banknotēm uzmanīgāk.

Kā var nopelnīt starta kapitālu par tikai vienu dolāru, kurš ir jūsu kabatā. Katrs numurs uz banknotes ir unikāls un pastāv noteiktā ciparu kopā, par ko kolekcionāri ir gatavi atdot lielu naudu!

LASI VĒL: Šī meitene uz 10 dienām iekļuva psihiatriskajā slimnīcā. Lūk, ko viņa pastāstīja, kad izkļuva no tās…

Un tie nav tikai vārdi! Tīmekļa vietne “Cool Serial Numbers.com” drukā banknošu numurus, kurus šīs mājaslapas īpašnieki ir gatavi tūdaļ pat nopirkt, ja, protams, jūs varēsiet vienoties par cenu. Priekš īstiem kolekcionāriem viņiem ir unikālas banknotes, kuras viņi ir gatavi pārdot. Vērtīgas ir, piemēram, banknotes ar numuriem, kuros ir:

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!