Pozitīvie ticējumi

Orhideja ir pavisam nekaitīgs augs – tikai pārāk kaprīzs. Ja to mīlēsiet un pareizi kopsiet, tad šis istabas augs dāvās jums labklājību, laimi un harmonizēs mājas mikroklimatu.

Orhideja sievietei var kalpot kā talismans. Saskarsmē ar šādu puķi var atklāties apslēpti talanti, liels potenciāls varat pat uzsākt radošas nodarbes. Bet, lai tas notiktu, par puķi ir kārtīgi jārūpējas. Nekādā gadījumā puķei nedrīkst pieļaut slimības un nokalšanu.

Orhideja spēj pagarināt mūžu. Sieviete var tikt vaļā no grumbām, uzlabot savu veselību un skaistumu. Tāpat orhideja uzlabo garastāvokli. Ar šī auga palīdzību var atbrīvoties arī no negatīvās enerģijas mājā. Pie tam katras krāsas orhidejām ir savs noteikts raksturs.

Šī skaistā puķe var kalpot kā mājas sargs. Ja pie jums viesos ir cilvēks, kurš nevēl jums labu, orhideja izdarīs visu, lai nedraugs pazustu no jūsu mājas. Jūsu ienaidniekiem tā izraisa sliktu pašsajūtu – galvassāpes, sliktu garastāvokli pat temperatūras paaugstināšanos.

Citi ticējumi par orhidejām

Zinātnieki, kuri nodarbojas ar augiem, uzskata, ka orhideja katru cilvēku ietekmē savādāk. Tas atkarīgs no tā, kā to kopj un arī no tās krāsas. Piemēram, sārtas un violetas krāsas orhidejas palīdz cīnīties pret slinkumu.

Šādu krāsu orhidejas lieliski noderēs tam sievietēm, kuras „sēž” uz diētām. Tāpat tas palīdzēs atmest smēķēšanu un uzsākt sporta nodarbības.

Dzeltenas orhidejas palīdzēs sasniegt materiālo labklājību, gūt panākumus karjerā. Tas attiecas arī uz oranžas krāsas orhidejām. Tās rosinās  uzsākt aktīvu dzīves veidu. Tādas krāsas orhidejas lieliski noderēs arī radošiem cilvēkiem, dodot tiem iedvesmu.

Baltas un rozā orhidejas veicina iekšējas harmonijas veidošanos. Šo krāsu orhidejas labi noderēs depresīviem cilvēkiem. Rozā orhidejas palīdzēs sievietei justies skaistai un pievilcīgai.

Visā visumā – orhideja ir skaista puķe, kura labi der audzēšanai mājas. Tā piestāvēs jebkurai meitenei, palīdzēs tai justies skaistai un modinās tajā sievišķīgumu. Orhideja aizsargās no negatīvām enerģijām, nelabvēļiem un ļaunuma. Vienkārši centieties tās pareizi kopt, tad varēsiet saskatīt visas patiešām brīnumainās šā noslēpumainā auga īpašības.

Orhideja ir sieviešu aizbildne, tā palīdz sasniegt pareizos mērķus, atklāt talantus, paildzināt jaunību, saglabāt skaistumu.