Atceros, kā vīrs man uzdāvināja manu pirmo orhideju. Jā, es piekrītu, ka šī noslēpumainā puķe ir sieviešu talismans. Toreiz man bija sarežģīts dzīves posms, bet līdz ar orhidejas parādīšanos manā virtuvē viss nokārtojās. Agrāk es šos divus notikumus nesaistīju, taču saistība ir!

Grūti atrast augu pasaulē vēl kādu tik noslēpumainu puķi, kā orhideja. Par šo kaprīzo istabas augu klīst pretrunīgi ticējumi, liekot to saimniecēm vairākas reizes padomāt, pirms atnest to mājās!

Daudziem cilvēkiem ticējumi ir svarīgi. Puķu mīļi strīdas par to, vai var audzēt orhidejas mājas apstākļos. Orhideja ir sens un ļoti skaists augs.

To uzskata par tiklības, nevainojamības, burvīguma un vienotības simbolu. Aizspriedumu par orhidejām ir ļoti daudz, bet daudzi no tiem balstās dzīves pieredzē un tāpēc tiem ir vērts ticēt.

Negatīvie ticējumi un māņticības

Orhideju uzskata par enerģētisko vampīru. Daudzi uzskata, ka orhideja savāc visu enerģiju, pazemina darba spējas un aktivitāti tiem, kas dzīvo ar to vienā mājā. Tāpat tiek uzskatīts, ka orhideja „aprij” vīrišķo enerģiju un dzen stiprā dzimuma pārstāvjus ārā no mājas.

Taču tas tā gluži nav. Orhideja patiešām ir sieviešu puķe. Tā piedod meitenēm vairāk sievišķības un skaistuma. Uz vīriešiem šī puķe iedarbojas negatīvi: orhideja padara vīriešus pārāk maigus un mīkstus.

Negatīvie ticējumi par orhidejām nedaudz biedē, bet tas nenozīmē, ka puķi nevar turēt mājās. Ka vampīrs orhideja negatīvi darbojas tikai nakts laikā, tāpēc, ja iespējams, labāk nelieciet to istabā, kurā guļat. Bez tam, norobežojiet vīriešus no saskarsmes ar šo puķi.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!