Kā uzskata ukraiņu numerologs Vladislavs Gricajs, tad Ukraina mentāli šajā karā ir jau uzvarējusi marta sākumā, kas detējams kā 7-9. marts.

Daudzi astrologi un numerologi izsaka savas prognozes par to, kad beigsies karš Ukrainā. Ukraiņu numerologs un tarologs Vladislavs Gricajs prognozē, ka karš Ukrainā beigsies jau 2022. gada aprīļa 20. datumos.

Tā viņš sacīja kāda Ukrainas TV kanāla ēterā. Pēc numerologa Gricaja teiktā, jau var runāt par ukraiņu uzvaru mentālā līmenī pār agresorvalsti Krieviju.

LASI VĒL: Uz slimnīcu pie mums atnāca strādāt jauna māsiņa. Sākumā likās kārtīga sieviete, bet kādu dienu viņa ko tādu nostrādāja…

Šī uzvara notikusi vēl 7. -9. martā, viņš uzskata. “Taču viss varētu noslēgties uz aprīļa beigām – ap 20. datumiem. Domāju, ka kaut kur ap 24. aprīli.

Tomēr kara beigas nenozīmēs Donbasa un Krimas konkrētu juridisko statusu,” atsaucoties uz Gricaja teikto, raksta unian.net. Krievijas sāktais karš Ukrainā notiek kopš 2022. gada 24. februāra. Tas nesis milzīgus civiliedzīvotāju upurus, sagrautas mājas, izpostītas Ukrainas pilsētas, miljoni bijuši spiesti doties bēgļu gaitās.

Daudzas pasaules valstis cenšas atbalstīt Ukrainu, tādā veidā neļaujot agresoriem izdarīt vēl lielākus zaudējumus.