Grupas “Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga, kas jau kādu laiku dzīvo Barselonā, atklāj, ka Latvijā laikā, kad noritēja “Muzikālā banka”, bija sagadīšanās pēc, vēstīts Gitas Vīksnes materiālā “Mūziķu salidojums Daugavpilī” izdevumā “Privātā Dzīve”.

Roga neslēpj, ka pēc viesošanās pasākumā viņš atkal lidos uz Spāniju un atklāj, ka pēc trim stundām jau atkal var būt Latvijā, piebilstot, ka no Engures līdz Daugavpilij ceļā pavadījis ilgāku laiku. Spānijā Kaspars, kā pats saka, atrodas radošajā sesijā – komponē dziesmas gan “Prāta vētrai”, gan vienam blakus projektam.

Roga uzsver, tas, ka viņš dzīvo citā valstī, nenozīmē, ka viņš varētu pamest grupu. “Ar “Prāta vētru” viss ir kārtībā! Šobrīd dzīvoju Barselonā, rīt Engurē, parīt – Āfrikā. Man vienkārši patīk dzīvot visur. Es sevi neierobežoju. Pasaule ir ļoti skaista un plaša.

Un man ir dziņa to izzināt,” viņš saka, piebilstot, ka nedzenas tikai pēc saules. Primāri tā esot enerģētika un cilvēki, no kuriem Kaspars barojas un gūst jaunus iespaidus, ko vēlāk transformē gan dziesmās, gan filmās.