Kaspars Roga ir dzimis 1974. gada 19. jūlijā Jelgavā. Viņš ir latviešu mūziķis, bundzinieks un režisors. Vislabāk pazīstams kā grupas Prāta Vētra bundzinieks, kuras dalībnieks ir kopš tās dibināšanas 1989. gadā.

Ir grupas videoklipu un koncertfilmas “Prāta Vētra. Koncertfilma “Vēl viena klusā daba”” (2013) režisors. Scenārija autors animācijas īsfilmai “Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi” (2017).

Režisors dokumentālai filmai “Meklējot Mr. Kauliņu”, kas tika nominēta 2019. gada Lielā Kristapa balvai kā “Labākā debijas filma”.

Savukārt Prāta Vētra, starptautiski pazīstama kā Brainstorm, ir Latvijas poproka grupa. Grupa tika izveidota 1989. gadā Jelgavā, Latvijā. Grupā muzicē Renārs Kaupers (solists), Jānis Jubalts (ģitāra), Māris Mihelsons (taustiņinstrumenti) un Kaspars Roga (bungas). Grupas piektais dalībnieks Gundars Mauševics (basģitāra) gāja bojā autoavārijā 2004. gada 23. maijā.

Kopš 2010. gada grupā basģitāru spēlē Ingars Viļums.

Prāta Vētra pavisam kopā ir saņēmusi 31 Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas. 2006. gadā grupa ieguva Eiropas MTV balvu kā labākā Baltijas grupa. Prāta Vētra ir pirmā Latvijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu konkursā — 2000. gadā ar dziesmu My Star tā ierindojās 3. vietā.

Savukārt pirms neilga laika izskanēja jaunas ziņas par bundzinieku Kasparu Rogu.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!