Rolands Balodis-Ūdris ir dzimis 1975. gada 18. maijā. Tautā atpazīstams un saukts arī par Ūdrīti. Viņš ir latviešu dziedātājs un ģitārists, grupas The Hobos solists.

1993. gadā Ūdris iestājās Latvijas Universitātes Svešvalodu fakultātes Orientālistikas katedras Sinoloģijas nodaļā, studēja četrus gadus. Vēlāk iestājās maģistratūrā, taču studijas nepabeidza.

Pēc tam Ūdris vairākus gadus pavadīja ceļojot, dzīvoja Ķīnā un Honkongā, tad pārcēlās pie mātes Ņujorkā ASV, pēc tam nonāca Indijā. 1998. gadā piedalījās rokoperas «Lāčplēsis» atjaunotajā uzvedumā, grupas «Jumprava» sastāvā aizvietojot filmas «Baiga vasara» uzņemšanā aizņemto Aigaru Graubu.

Kopā ar The Hobos ģitāristu Egonu Kronbergu 2005. gadā Ūdris dibināja folkmūzikas grupu «U.K.», novembrī izdodot albumu «K.U.». Vēlāk uzsāka grupu «Maš Maš». 2009. gada februārī sāka satikties ar aktrisi un mūziķi Ilonu Balodi, viņi uzsāka projektu «Ūdris & Balode». 2015. gada 20. augustā viņi apprecējās; abi nomainīja uzvārdu uz Balodis-Ūdris.

LASI VĒL: Intars Busulis šova laikā iepriecina sekotājus: Viņa sacītais sasmīdina līdz asarām (Video)

Tā paša gada 16. decembrī laulībā piedzima dēls Bārts. No iepriekšējām attiecībām Balodim-Ūdrim ir divas meitas: Madlēna (1999) un Una (2004).

Ik pa laikam dzirdam par Ilonu un Ūdrīti dažādas ziņas, un šoreiz nav izņēmuma gadījums, kad ir parādījušies kārtējie jaunumi.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!