Kā zināms, tad Intars Busulis ir iecienīts latviešu dziedātājs gan pie mums, gan arī ārvalstīs. Nav noslēpums, ka Intars nāk no Talsu puses, līdz ar to Talsi viņam ir mīļa pilsēta. Viņš viennozīmīgi lepojas, ka ir nācis no turienes un priecīgs, ka dzimis un audzis Kurzemē.

Šajā neprognozētajā laikā Ģibuļu pagasts noteikti ir viņa labākā miera osta, kur pavadīt laiku kopā ar savu ģimeni un citiem tuviniekiem. Tur var gan muzicēt, gan darīt lauku darbus un vienkārši izbaudīt ikdienu mierīgi un bez steigas.

Pirms neilga laika Intars viesojās arī kanāla 360TV raidījumā “Pasaki to skaļi”. Viena no epizodēm bija, kad Lauris Reiniks ieminējās, ka viņam patīk, kad satiek kādu talsinieku, tad viņš noteikti prot runāt ar čigānu akcentu. Un šo jautājumu viņš uzdeva arī Busulim, vai viņš arī prot tā runāt.

Un tad sākās pats labākais un īstā smieklu deva – Busulis nodemonstrēja savas prasmes runāt arī citādākā latviešu valodā ar romu valodas izloksni. Šis valodas stils ir labi pazīstams Talsu pusē, papildus tam Busulis arī izteica dažus citus vārdus, kurus ne tik bieži varētu dzirdēt kādās sarunās, kad cilvēki strīdas un cenšas risināt problēmas.

Busulis pats piebilst, ka šos vārdus nereti arī pats izmantoja, un noteikti ir liela nozīme intonācijai un ķermeņa valodai, kā tas tika pateikts.

Vairāk skaties video: