Ne mazāk svarīgi atgādināt, ka Ieva Sutugova ir arī lieliska māmiņa. Protams, kad dzīvē izveidojas ģimenas papildinājums, tad nevienam nav noslēpums, ka dzīves esošās sliedes un ikdiena pamainās visai strauji.

Un to arī neslēpj pati Ieva, piebilstot, ka ir ļoti daudzas lietas jāspēj paralēli menedzēt, un viņas galva ir kā dators, kurš cenšas visu saplānot.

Ievas dēlam Austrim šobrīd ir 7 mēneši. Vasara ir tikai knapi sākusies, bet Ievai viss jau ir pamatīgi saplānots vairākus mēnešus uz priekšu.

Viņas dzīve šobrīd visnotaļ ir ļoti dinamiska un aizņemta, jo Ieva studē Latvijas Universitātē, paralēli tam ir koncerti, dažādi mēģinājumi un vēl kā “odziņa pa virsu” vokālie ansambļi.

Bet tā ir tikai profesionālā karjera – vēl jau gribas un vajag laiku un mīlestību dot savai atvasei, satīrīt māju, apciemot laukus un kaut ko gardu pagatavot.

Tomēr Ieva ir braša un spēcīga, līdz ar to viņa optimismu nezaudē itin nemaz. Viņa piebilst, ka šādā dzīves ritmā šobrīd jūtas lieliski. Un tas ir arī svarīgākais.

Ja Ievai jautā, kā viņa to visu spēj panākt, tad noslēpumu viņa mierīgi arī atklāj: Ja to vēlas no visas sirds, tad visu var izdarīt. Galvenais ir tikai gribēšana un varēšana!

Novēlam Ievai arī turpmāk, lai viss viņai izdodas un ģimenei veselību un mīlestību!