Ieva Sutugova ir Latvijā pazīstama un talantīga dziedātāja. Ar savu raksturu un atraktīvo personību viņa pierādījusi sevi mūzikas industrijā kā jaunu zelta talantu.

Bet viss tik viegli nav nācis – vispirms smags darbs, un tikai tad saldāki augļi.

Ja runājam par Ievas ģimeni, tad mamma pati kādreiz ir dziedājusi korī, savukārt vecvecāki ir spēlējuši dažādus instrumentus. Līdz ar to ģimenei mūzika nav sveša, tieši pretēji – mīlēta un jauka padarīšana.

Paši pamati ir likti, mācoties Jāzepa Mediņa mūzikas vidusskolā. Ieva ir strādājusi ar dažāda līmeņa nozares ekspertiem un speciālistiem, piemēram, ar Jāni Lūsēnu, Raimondu Paulu un Zigmaru Liepiņu.

Svarīgi arī piebilst, ka ar Mārtiņu Braunu tika izveidota arī muzikāla programma. Savukārt ne mazāk svarīgi piebilst, ka Raimonds Pauls izvēlas sadarboties tikai ar augstākā līmeņa dziedātājiem – proti, Ieva tiek novērtēta tajā kategorijā.

Ieva izpauž savu talantu ne tikai skaisti dziedot, bet viņa ņem arī dalību dažādos šovos, piemēram, viņa ir piedalījusies šovā “Izklausies redzēts”.

Ja par Ievu kādu brīdi bija klusums, kas notiek viņas dzīvē, tad šobrīd ir parādījušās jaunas ziņas, ka ir notikušas pārmaiņas viņas dzīvē.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!