Liene Šomase ir dzimusi 1984. gada 4. novembrī Valmierā. Viņa ir tautā mīlēta un atpazīstama dziedātaja. Iepriekš viņa tika atpazīta un dēvēta kā Lenii.

Pavisam nesen Liene atzīmēja savu 38. dzimšanas dienu.

Savā radošajā karjerā viņa izdeva vienu solo albumu Vārdos nepateiktais un papildus tam vēl albumu, kas ierakstīts ar Jāni Moiseju ar nosaukumu Pasaule ir skaista.

Liene bieži vien ir redzāta dažādos televīzijas šovos, piemēram, “Dziedi ar zvaigzni”, kur guva uzvaru ar savu partneri Jāni Vinteru. Kā arī ir ņēmusi dalību raidījumā “Četri uz koferiem”

Pirms neilga laika Liene iepriecināja visus savus fanus ar lieliskām ziņām, informējot, ka Liene ar Jāni Moiseju prezentē jaunu Ziemassvētku dziesmu.

LASI VĒL: Cilvēki un Raimonda Paula rīcība pasākumā: Tādu nekaunību vēl neesmu piedzīvojis

Kā mūzikas autori vēsta, tad tas ir aizraujošs rokenrols, kas radies, pateicoties studijas producentam Gintam Stankevičam.

Īpašu melodijas pieskaņu iedeva Ginta Žilinska ar savu meistarīgo klavierspēli.

Ja ir pierasts Ziemassvētkos dzirdēt svētku dziesmas salīdzinoši mierīgākas, tad šī dziesma neļaus mierīgi sēdēt.

Kā Jānis pats saka, tad šī dziesma ir par dzīves skaistajiem svētkiem – par draudzību, par sapņiem, kas piepildās Ziemassvētku vakaros. Vēl jo vairāk, svarīgi piebilst, ka pēc ilgāka pārtraukuma duets Liene ar Jāni nākuši klajā ar šo fantastisko skaņdarbu.

Abi radošie mākslinieki gan kopā, gan atsevišķi ir piedalījušies un vadījuši daudzus raidījumu un, tādā veidā priecājot skatītājus visādos kultūras pasākumos.

Svarīgi piebilst, ka dziesma izskanēs arī koncertā VEF Kultūras pilī 2023. gada 1. Februārī. Šis koncerts būs par godu Jāņa Moiseja jubilejai ar nosaukumu “Laime kabatā”!

Noklausies dziesmu: