Raimonds Pauls ir ražīgākais un slavenākais latviešu populārās mūzikas komponists, mūzikas kolektīvu dibinātājs un vadītājs, vairāku sasaukumu Saeimas deputāts.

Viņa galvenais izteiksmes līdzeklis ir melodija. Viņa muzikālais veikums kompozīcijas jomā nav viendabīgs, tas dalāms vairākos posmos: agrīnie darbi, džeza periods; 60. gadu beigu estrādes sentimentālās dziesmas izveide, kurā izkristalizējas viņa rokraksts.

70. gados R. Pauls caur džezroka posmu nonāca pie perfektas šlāgera formulas radīšanas, ko turpināja izstrādāt arī 80. gados.

Paralēli tapa kordziesmas, maksātas nodevas padomju masu dziesmai, sacerēts daudz dziesmu bērnu ansamblim un zēnu korim.

8. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās režisores Ināras Kolmanes uzņemtās dokumentālās filmas “Ētera personība Gunārs Jākobsons”, kuru ar savu klātbūtni pagodināja arī Maestro Raimonds Pauls, raksta “Kas Jauns”.

Pēc filmas noskatīšanās Raimonds Pauls steidza mājup, bet, kamēr gaidīja šoferi, viņš paspēja “izmest” pāris frāzes ar sev raksturīgo melno humoru un saldajā ēdienā izjokoja visus, kas vēlējās viņu nofotografēt.

Tomēr ar to viss vēl nebeidzās…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!