Bet Lusija nebija no bailīgajām. Atrotījusi piedurknes, sieviete sāka ieviest kaimiņienes dzīvoklī kārtību. Paralēli viņa arī vērsās pēc palīdzības internetā. Daudzas vecas, netīras un saplēstas lietas bija laiks izmest, bet jaunu iegādei vecenītei naudas nebija.

Cilvēki, kuri atsaucās uz viņas aicinājumu, pārsteidza ne tikai brīvprātīgo palīdzi, bet arī viņas veco aizbilstamo. Pietiks pateikt, ka 80% no vecenītei vajadzīgo lietu, kas bija minētas sarakstā, tika savāktas vienas diennakts laikā!

Kamēr cilvēki internetā vecenītei rūpēja dāvanu, pati labdare bez apstājas tīrīja un spodrināja vecenītes dzīvokli. Veselas 60 stundas bija nepieciešamas, lai savestu to apmierinošā  kārtībā. Bet, lai dzīvoklis būtu pilnīgā kārtībā, bija nepieciešamas 11 dienas!

Toties tagad vecajai sievietei ir jauna gulta ar svaigu gultas veļu, tīrs, nesaplēsts apģērbs un mēbeles, kuras nebrūk kopā. No netīrības vairs nav pat pēdas, ledusskapis ir tīrs un tajā ir normāls  ēdiens.

Par laimi, Lusija nedarbojās viena. Viņai palīgā nāca arī viņas vecākā meita, kurai ir 14 gadi. Meitene apbrīnojami ātri atrada ar vecenīti kopēju valodu. Viņa bieži sarunājas ar veco sievieti un pat māca viņu darboties ar mūsdienīgo viedtālruni.

Un pavisam nesen vecenīte pirmo reizi pēc daudziem gadiem nomazgājās. Bez kaimiņienes Lusijas palīdzības nekas nebūtu sanācis, jo nabaga vecenīte ļoti baidās nokrist. Par laimi, pateicoties Lusijai, viss notika ļoti labi. Sajutusi tīrību un kārtību, vecenīte gandrīz apraudājās!

Domājams, ka tagad Lusijas kaimiņienei klājas daudz labāk, nekā agrāk. Tagad viņai ir tīra māja, par viņu rūpējas un pats galvenais – viņa ir sajutusi mīļuma un laimes sajūtu!