Svētdien norisinājās vērienīgā muzikālā šova “X Faktors” pusfināls, kurā četri pusfinālisti Grēta Grantiņa, Diona Liepiņa, Eduards Rediko un Viktors Buntovskis izpildīja divas dziesmas, kas viņiem varētu palīdzēt nokļūt uz finālu.

Žūrija nespēja vienoties par to, kuram šovs bija jāpamet, tāpēc tika iedarbināts 200 sekunžu skatītāju balsojums, pēc kura noskaidrojās, ka no šova pirms fināla izstājas un godpilno ceturto vietu šova ceturtajā sezonā iegūst Diona Liepiņa.

Iknedēļas “Aizdevums.lv” skatītāju simpātiju balvu ieguva Viktors Buntovskis.

LASI VĒL: Mācoties 4. klasē, viņš meitenītei ar Dauna sindromu kaut ko svarīgu apsolīja. Pēc vairākiem gadiem viņš savu solījumu izpildīja!

“Es vēlos pateikt paldies X Faktora komandai un katram atbalstītājam, kuršpievienojās manas pulciņam. Tagad mēs iesim kopā uz Supernovu uz Eirovīzuju un citiem projektiem. Paldies, ka esat ar mani”, tā par savu dalību X Faktorā teica 4. vietas īpašniece Diona Liepiņa.

Diona Liepiņa pārsteidza žūriju ar emocionālu Fila Kolina dziesmas “True Colors”. Žūrija šo priekšnesumu vērtēja kā ļoti krāsainu un sapņainu. “Man šķiet, ka Tev šī dziesma jāliek savā X Faktora bagāžā,” tā norādīja Aija Auškāpa. Vakara otrajā uznācienā Diona izpildīja dziesmu ar simbolisku nosaukumu “Šis ir mans laiks”, ko izpilda pašmāju skatuves dīva Aminata.

Žūrijas pārstāvis Marats Ogļezņevs par šo dziesmu izteicās šādi: “Šādu ritmisku un ātru dziesmu ir grūtāk nodziedāt nekā balādi. Tu labi tiki galā un šis ir tavs laiks!” Savā pirmajā pusfināla priekšnesumā atraktīvais Eduards Rediko izpildīja mūžam dzīvās grupas “Queen” dziesmu “Don’t stop me now”, kuru viņa mentors Reinis Sējāns vērtēja šādi: “Šis ir tāds mūsu komandas piegājiens – eksperimentēt, dauzīties un priecāties.

Es tevi apsveicu ar šo brīnišķīgo pieredzi” Kā otro dziesmu Eduards dziedāja Bījonse dziesmu “Listen”, kura piecēla kājās visu žūriju. “Tu esi lielisks vokālists,” teica Marats Ogļezņevs.

Nākamajā svētdienā, 12 decembrī, kad tiks aizvadīts šova fināls, šovā atlikušie 3 dalībnieki izpildīs tādas dziesmas, kas viņuprāt ļaus viņiem uzvarēt. Visi fināla balsojumā gūtie ienākumi tiks ziedoti labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju”.