Bērnībā Bens Mozers un Mērija Lapkovica bija labākie draugi. Bērni sadraudzējās jau otrajā klasē, un visus sākumskolas gadus viņi praktiski nešķīrās. Jautrais, dzīvespriecīgais, enerģiskais un smaidīgais puišelis vienmēr rūpējās par meitenīti ar Dauna sindromu.

Viņš raudzījās, lai draudzenei nedara pāri citi bērni. Bet ceturtajā klasē, redzēdams, cik skaists uz izlaiduma balli dodas viņa brālēns, Bens apsolīja Mērijai: ka kādreiz uz tādu balli viņi dosies kopā ar Mēriju!

Ar gadiem bērnu ceļi pašķīrās. Benu pārcēla uz citu skolu, kur viņš kļuva par vietējās futbola komandas spēlētāju. Mērijas liktenis arī bija saistīts ar šo sporta veidu. Meitenes tēvs, matemātikas skolotājs, brīvajā laikā trenēja savas skolas komandu, bet meitenei patika palīdzēt viņam.

Mērija un Bens atkal satikās pēc futbola mača. Atpazinis bērnības draudzeni, puisis nepagāja viņai garām. Gluži otrādi, viņš atcerējās bērnībā doto solījumu. Padomājis, Bens pieņēma lēmumu un kādā jaukā dienā atnāca uz Mērijas mājām ar daudziem, daudziem baloniem!

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!