Pavasarī žurnālos parādījās apakšveļas reklāma ar Viktoriju Arlēnu galvenajā lomā. Pirmajā acu uzmetienā elegantā pozā sastingusī meitene ne ar ko neatšķiras no citām modelēm. Patiesībā viņas stāsts ir patiesi unikāls.

Pirms astoņiem gadiem visi ārsti, pie kuriem vērsās meitenes māte, vienā balsī apgalvoja, ka Jaunā Arlēna vairāk nekad necelsies kājās. Tikai pati Viktorija zināja, ka agri vai vēlu viņa atkal staigās. Galu galā, slavenie speciālisti jau vienreiz bija kļūdījušies apgalvodami, ka viņai nav izredžu nākt pie samaņas!

Mazā Viktorija bija pavisam parasta meitenīte, aktīva un jautra, dievināja dejas un kustību rotaļas. Bet 11 gadu vecumā viss izmainījās. Pēc kārtējās saaukstēšanās meitenei parādījās astmas pazīmes. Tad meitene sāka bieži zaudēt samaņu, bet vēl vēlāk viņā bija paralizēta.

Bērnu it kā sāka izslēgt pa daļām: vispirms Vika sāka staigāt viegli velkot kājas. Pēc divām nedēļām meitene vairs nestaigāja. Pēc dažiem mēnešiem meitene pārvērtās par dārzeni. Ārsti nespēja saprast, kas bija iemesls tam, ka meitene iekrita komā. Prognozes nebija mierinošas.

Četrus gadus meitene nogulēja komā. Tikai pēc vairākiem gadiem Viktorija atzinās, ka visu šo laiku bijusi pie samaņas, tikai nekā nav varējusi to darīt zināmu piederīgajiem.

2009. gadā nelaimīgās meitenes ķermeni sāka raustīt krampji. Zāles ne tikai novērsa lēkmes, bet arī izsita situāciju no „sliedēm”, ļaujot meitenei kaut nedaudz kontrolēt savu ķermeni.

Pats pirmais, kas izdevās Viktorijai – viņa varēja izveidot redzes kontaktu ar māti. Nākamo sešu mēnešu laikā viņa apguva spēju kontrolēt ķermeņa augšdaļu. Tagad ārsti jau spēja noskaidrot, ka bērnu izslēdzis mielīts un izkaisītais encefalmielīts.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!