Saistībā ar komponista Mārtiņa Baruna nāves cēloni internetā izplatās dažāda informācija, tostarp, ka Brauna veselība esot pasliktinājusies pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas. Šo informāciju komentē Brauna tuvinieki.

Sociālajos tīklos izplatās ekrānuzņēmumi no grupas sarakstes. Tajās minēts, ka Brauna veselība esot pasliktinājusies pēc Covid-19 vakcīnas saņemšanas.

Brauna tuvinieki noraida šādu informāciju – tā nav taisnība.

LASI VĒL: Slavenais pianists Vestards Šimkus atklāj savas jaunākās dzīves izmaiņas: Tas bija līdz asarām…

SIA “Forte Production” valdes loceklis un producents Jānis Kļaviņš raksta: “Mārtiņa Brauna ģimenes un draugu vārdā lūdzu cienīt komponista piemiņu un neizplatīt informāciju par viņa aiziešanas iemeslu!”

Brauns, kurš septembra vidū atzīmēja 70. jubileju, oktobrī piedzīvoja infarktu, bet papildus tam inficējies ar Covid-19, vēstīja žurnāls “Kas Jauns”. M. Brauns klausītāju sirdīs vienmēr paliks kā leģendārs komponists.

Viņš radīja vienu no Dziesmu svētku himnām – “Saule. Pērkons. Daugava”, vadīja vienu no 20. gadsimta labākajām latviešu rokgrupām – “Sīpoli”, kamerkori “Sindi putnu dārzs”, kā arī sacerējis mūziku daudzām teātra izrādēm un kino filmām. 2018. gada 3. maijā Mārtiņš Brauns saņēmis IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni par “Par nopelniem kultūrā un izcilu, daudzpusīgu radošo ieguldījumu Latvijas mūzikā”. 2019. gada 12. februārī komponists saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu Zelta Mikrofons par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.