Vestards Šimkus ir dzimis 1984. gada 21. augustā Jūrmalā. Viņš ir latviešu pianists un komponists, kuram šobrīd ir 37 gadu.

Kā pianists ieguvis balvas vairākos starptautiskos mūzikas konkursos, kā arī divas reizes saņēmis Latvijas Lielo Mūzikas balvu. Komponējis filmu mūziku, kas divas reizes novērtēta ar Lielā Kristapa balvu kā labākajam komponistam.

Neskatoties uz kuplajiem panākumiem profesionālajā karjerā, Vestards ir ne tikai talantīgs cilvēks, bet arī gādīgs un rūpīgs ģimenes cilvēks.

LASI VĒL: Valsts svētku dienā Latviju pāršalc ziņa par lielu nelaimi

Tā iemesla dēļ Vestards Šimkus un operdziedātājas Elīnas Šimkus ģimenē pavisam nesen tika piedzīvoti lieli svētki – 9. novembrī pasaulē ienāca viņu meitiņa Lilija.

“Šie Valsts svētki mūsu ģimenē ir īpaši, jo tos svinam kuplākā ģimenes lokā. Pavisam nesen – 9.novembrī – pasaulē ir nākusi mūsu meitiņa Lilija! Sirsnīgi sveicieni svētkos no Šimkus ģimenes!,” ar šādu aizkustinošu ierakstu sociālajā vietnē “Facebook” 18. novembrī dalījies Vestrads Šimkus.

Foto:

Atgādinām, ka Šimkus ģimenē jau aug dēls Bernards, kas pasaulē nāca 2018. gada janvārī.

Šobrīd ģimenīte ir palikusi vēl kuplāka. Un ar to arī viņu sveicam! Novēlam stipru veselību, mīlestību un lai ģimenē vienmēr valda harmonija un laime!