Tējas maisiņš palīdz notīrīt iestāvējušos netīrumus no santehnikas. Un no rīta tualetes pods viesnīcā ir spožs. Pēc draudzenes ieteikuma arī es vairākas reizes izmēģināju šo paņēmienu. Jāatzīst, tas darbojas.

Ķīniešu paņēmiens

Daudzi cilvēki labi zina, cik daudz izaicinājumu sagādā ciets ūdens. Tieši dažādu piemaisījumu dēļ ūdensvada ūdens atstāj kaļķa un rūsas nosēdumus tualetes podā. Tikt vaļā no tiem nav viegli. Te talkā nāk tējas maisiņš – līdzeklis ir efektīvs.

Starp citu, var ņemt ne tikai jaunu, bet arī lietotu tējas maisiņu. Tāpēc vispirms pagatavo tēju, ar baudu izdzer tēju un pēc tam izmanto tējas maisiņu tualetes tīrīšanā. Vairākus mitrus tējas maisiņus uzliec uz tām vietām santehnikā, kur ir redzami kaļķa vai rūsas nosēdumi.

Atstāj uz minūtēm 20. Vislabāk atstāt uz visu nakti. Dažu stundu laikā tējas maisiņi lieliski tiks galā ar uzdevumu. Tev tikai atliks patīrīt tualetes podu ar tualetes birsti vai sūkli. Nepārdzīvo, tējas traipus tējas maisiņi neatstās.

Bet, ja vēlies, lai tualete būtu ne tikai tīra, bet tajā būtu patīkams aromāts, izmanto speciālos tējas maisiņus. Tie piedos patīkamu puķu vai ogu smaržu. Lūk, kāds mājas līdzeklis – divi vienā!

Tējas maisiņi lieliski noņem dzeltenumus un pavisam neitekmē poda emalju. Paldies ķīniešu istabenēm, kuras pastāstīja, kā iztīrīt tualetes podu ar šī līdzekļa palīdzību.