Sanitārā mezgla tīrīšana ir darbietilpīgs un ne visai patīkams darbs, taču tas ir nepieciešams. Iztīrīt vannu un tualetes podu drošā veidā nemaz nav tik vienkārši.

Sadzīves līdzekļi īstermiņā varbūt dod efektu, bet ilgtermiņā tas noteikti ietekmē dažādus virsmas materiālus. Tiesa, ir viens vienkāršs veids, kurš nāks par labu tualetei. Šodien pastāstīsim, kā iztīrīt tualetes podu ar tējas maisiņa palīdzību.

Kā tīrīt tualetes podu ar tējas maisiņa palīdzību.

Piekrītiet, skan dīvaini un nevar saprast, kādēļ tā darīt. Kā gan tējas maisiņš var palīdzēt tīrīšanā? Šis paņēmiens patiešām šķiet mums nesaprotams, bet ķīniešiem tā neliekas.

Par to man pastāstīja draudzene, kura jau vairākus gadus dzīvo šajā austrumu zemē. Darba darīšanās viņa daudz ceļo un bieži paliek viesnīcās. Vairākas reizes viņa manījusi, ka ķīniešu istabenes tējas maisiņus izmanto tualetes podu tīrīšanai.

Draudzene painteresējusies, kas tas tāds par jaunumu. Izrādās, ka Ķīnā cilvēki tā dara. Ja sākumā es nesapratu, kāpēc un pat smējos par to, tad vēlāk es mainīju savu viedokli un nolēmu arī pamēģināt. Tam ir savi iemesli…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!