Kāda māmiņa Facebook vietnē dalījās ar visai nepatīkamu stāstu.

Laura raksta:

“Nezinu, kā, lai pareizi to pasaka un vai vispār tas ir pareizi, ko vēlos teikt! Bet dalīšos šīs dienas pieredzē! Man sažņaudzas sirds un dūres vienlaikus! Man ir mazs bērns un mēs ejam rotaļāties Vērmanes dārza spēļu laukumā.

Pusdienas laikā rotaļlaukumā pievienojas divas atsevišķas grupiņas ar zaļajām vestītēm (vecums apmēram 2,5 gadi) no privātajiem dārziņiem! Ārā šodien auksts un pūš liels vējš! Auklītes pašas zābakos un siltās jakās ierāvušās stāv malā, runājas, cita ieskatās telefonā, kamēr bērni skraida.

Kāda meitenīte, pusgaros legingos un plikām kājiņām zandalītēs, stāv un kliedz: “Audzinātāj, audzinātāj!”

Kādu laiku skatos un redzu, ka neviens viņai klāt nenāk! Es eju klāt bērnam un jautāju, kas noticis. Eju meklēt audzinātāju! Uzrunājot audzinātāju, viņa man pasaka: “Mēs zinām! Viņai pašai jānāk pie mums klāt!”

Ok! Bērnam ir plikas kājas un viņš tiek vests ārā! Varbūt salst, varbūt jūtas nedroši vai vajag uz tualeti! Mazajai meitenītei ir aptuveni 2 – 3gadi! Bet tās plikās kājeles!

Hmm… Te nepārmetu vecākiem, kurš varbūt no rīta steigšus kaut ko ir aizmirsis ielikt, bet vai tad auklīte nevar no kāda aizņemties vismaz zeķes vai bikses, ja nu tiešām visiem bez izņēmuma jāiet ārā!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!