Kāds mikroblogošanas vietnē Twitter pārpublicēts fotoattēls sajūsminājis vietnes lietotājus.

Fotogrāfija tapusi pirms daudziem gadiem un tajā redzams Maestro Raimonds Pauls un leģendārais Krievijas kino aktieris Andrejs Mironovs.

Pārpublicejot foto, ieraksta autors uzdod jautājumu: “Pazīstat?”

Lielākā daļa komentētāju atpazina gan Paulu, gan Mironovu, atsaucoties uz populārajām filmām ar aktieri, piemēram, “Briljanta roka”. “Viens no labākajiem krievu aktieriem, kurš diemžēl viņsaulē devās tieši Rīgā,” raksta kāds komentētājs.

LASI VĒL: Dziedātāja no Latvijas burtiski “uzspridzina” šovu “Balss” Polijā. Labākais, kas līdz šim redzēts!

Tomēr bija arī kāda daļu cilvēku, kas bija pavisam piemirsuši par Mironova un Paula kopējo sadarbību, piebilstot, ka kaut kā bija palaists garām, ka Andrejs būtu kādu Raimonda dziesmu izpildījis.

Foto:

Pirms kāda laika tika vēstīts, ka Krievijas aktieris Andrejs Mironovs bija vien 46 gadus vecs, kad viņa dzīvība izdzisa vienā no Rīgas slimnīcām.

Viņam kļuva slikti uz teātra skatuves, taču aktieris nospēlēja gandrīz līdz pēdējai ainai. Viņš nomira no asinsizplūduma smadzenēs.

Neskatoties uz to, novēlam mūsu leģendārajam un talantīgajam Maestro Raimondam Paulu galvenokārt labu veselību un pārējais jau viss atnāks pats no sevis, ja vien kaut kas būs nepieciešams!