Kamēr Latvijā pilnā sparā norit talantu šovs “X Faktors”, šobrīd Polijā veiksmīgi tiek realizēta šova “The Voice of Poland” jeb “Balss” 8. sezona. Un pirmo reizi “The Voice of Poland” šova vēsturē cauri aklajām noklausīšanām izgāja un dalībnieku pamatsastāvā iekļuva kāda dziedātāja no Latvijas! Tā ir Jeļena Matule, vēsta portāls Kas Jauns.

23. septembrī Polijas televīzijas skatītāji izbaudīja, kā dziedātāja no Latvijas Jeļena ļoti enerģiski un ugunīgi izpildīja Arianas Grandes, Džesijas Džejas un Nikijas Minažas hītu “Bang Bang”.

Nepagāja ne 1 minūte, kad pie pirmā piedziedājuma žūrijas dalībnieki sāka dejot un divi no viņiem bija pagriezuši savus krēslus uz mūsu tautietes pusi.

LASI VĒL: Vai tiešām tā ir taisnība? Kļūst zināma baisa Elizabetes II diagnoze

Izpildot 1 obligāto dziesmu, žūrija Jeļenai jautāja, ko vēl viņai patīk dziedāt. Uzzinot, ka tā ir roka grupas AC/DC dziesma “Highway to hell”, mentori tūlīt lūdza to izpildīt. Muzikanti uzreiz atsaucās Jeļenas aicinājumam un sāka spēlēt vajadzīgo melodiju, bet dziedātāja pievienojās ar vokālo partiju.

Šī improvizētā uzstāšanās atstāja tik pozitīvu un patīkamu iespaidu, ka populārs poļu pop-roka dziedātājs Mihals Špaks (Michal Szpak) nometās ceļos Jeļenas priekšā, lūdzot pievienoties viņa komandai. Neskatoties uz to, dziedātāja deva priekšroku tomēr eklektiskās poļu grupas “Afromental” dalībniekiem Tomsonam un Baronam (šis grupas vokālists un ģitārists “The Voice of Poland” šovā sēž speciālajā dubultā treneru krēslā).

Ej uz nākamo lapu un noskaties abus video!