Uzaicinājums uz izlaiduma balli doties kopā meiteni pārsteidza. Viņa bija domājusi, ka ies kopā ar draugiem.  Patīkamais pārsteigums Bena personā nāca tieši laikā!

Uzzinājusi, ka uz balli ieradīsies šāds pāris, uz izlaidumu atnāca arī jaunāko klašu skolotāja, kura savā laikā bija šos jauniešus mācījusi. Sieviete bija sajūsmā, ieraugot Benu un Mēriju kopā. Skolotāja atceras, ka kādreiz viņa saukusi Mēriju par saules stariņu, jo viņa klasē arī bijusi kā saules stariņš.

Visu vakaru Bens, tāpat kā pirms daudziem gadiem, pieskatīja savu īpašo draudzeni, raugoties, lai no viņas sejas nepzūd smaids. Puisim gan nebija pamata bīties. Viņi ar Mēriju bija pasākuma nagla. Mērija bija tik laimīga, kā nekad!

Toms, meitenes brālis, vēlāk rakstīja, ka Bena parādīšanās uz viņu mājas sliekšņa atgrieza viņam ticību cilvēcībai. Un tiešām – ar savu nesavtīgo un sirsnīgo rīcību puisis rāda piemēru daudziem cilvēkiem pasaulē!

Noskaties video:

Domāju, ka Bena vecākiem ir jālepojas ar tādu dēlu. Puisis nepakļāvās sabiedrības aizspriedumiem un iznesa savu draudzību cauri gadiem. Uzzinot par tādiem gadījumiem, kļūst sirdij vieglāk…