Tu vari būt pati 

Tu jūties pilnīgi komfortabli, kad atrodies ar viņu kopā. Dažu cilvēku sabiedrībā mēs rīkojamies noteiktā veidā. Tavs ideālais partneris vai ‘tas vienīgais’, kuru tu meklēji, nekad tevi netiesās par to, kas tu esi.

Smarža 

Runā, ka oža esot spēcīgākā maņa no piecām. Ja viņa aromāts dara tevi laimīgu vai izraisa mīlestības jūtas, tas ir spēcīgs rādītājs tam, ka tu esi atradusi kādu, kurš ir tavas mīlestības cienīgs.

Veselība

Viņš liek tev justies veselākai. Ja blakus viņam tev rodas vēlēšanās ieturēt veselīgāku dzīvesveidu, šis puisis var būt tas cilvēks, kuru tu tik ilgi gaidīji.

Intuīcija

Var būt, ka intuīcija – nav zinātniskākā lieta pasaulē, bet tajā ir daļa taisnības. Tava intuīcija var būt spēcīgs rādītājs tam, kurš tev der, bet kurš – nē.

Līdzjūtība 

Kad sāp viņam, tev arī sāp. Ja mēs patiesi kādu mīlam, tad mēs pārdzīvojam par viņu. Ja tu nevari skatīt savu vīrieti mokāmies sāpēs vai atrodoties diskomfortā tādā mērā, ka tas fiziski iedarbojas uz tevi, jūs varētu būt radīti viens otram.

LASI VĒL: Izcilas gurķu ražas noslēpums, galvenais ir pareiza kopšana

Apskāvieni 

Stipru saišu izjūta apskaujoties – liels rādītājs tam, vai esiet ar kādu saderīgi vai nē. Apskauties ir ļoti intīmi un, ja tu jūties komfortabli un mājās to dari ar savu partneru, jūs nosacīti virzieties pareizā virzienā.

Miers

Kad tu esi kopā ar viņu, tu uzreiz jūties mierīgāka un nesaspringta. Ja viņš iedarbojas uz tevi nomierinoši, tā ir fiziska pazīme tam, ka jūs abi – labs pāris. ‘Tam vienīgajam’ ir jābūt tādam, ar kuru tu jūties komfortabli.

Ķīmija 

Pat pēc tam, kad jūs šķiraties vakaros, tavs ķermenis vēl aizvien atceras sajūtas, kuras tu izjuti ar viņu gultā. Ja viņš tevī izraisa tādas jūtas vien pēc dažu mēnešu attiecībām, tad jums ir kas reāls pie kā vajadzētru apstāties.

Nepieciešamība 

Tu jūti fizisku nepieciešamību gandrīz līdz sāpēm būt viņam blakus. Kad tu neesi kopā ar viņu, tu izjūti skumjas – ne tikai savā sirdī vai savā prātā, bet arī savā ķermenī.