Pārāk bieži cilvēki neieklausās savā ķermenī, meklējot atbildes kaut kur ārpusē. Tomēr reizēm ir jāiemācās vien ieklausīties pašam sevī.

Zīmes 

Tu nevari ieiet ārsta kabinetā un pajautāt, vai tas puisis, ar kuru tu satiecies, ir tava “pusīte”. Tomēr ir dažas pazīmes, kuras tavs ķermenis dod tev, lai paziņotu, ka tavs partneris ir īpašs.

Siltums 

Tu jūti siltumu un atklātību, kad esi blakus viņam. Ja puisis, ar kuru tu satiecies, liek tev just aukstumu vai noslēgtību, izkāp nākošajā pieturā. Labas attiecības – tās ir tādas attiecības, kuras pildītas ar siltumu un gaismu.

LASI VĒL: Nemet ārā kancelejas gumijas. Atradu 12 noderīgus veidus, kā var atvieglot sadzīvi ar to palīdzību

Optimisms

Ja tu pastāvīgi krīti depresijā savu attiecību dēļ, tu, ticamāk, esi nepareizās attiecībās. Tomēr, ja ar šo cilvēku tu jūties laimīgāka un optimistiskāka kā parasti, viņš var būt “vienīgais”.

Motivācija

Atrodoties viņam blakus, tevi piepilda pozitīvas vibrācijas un izjūti motivāciju. Tas rada tevī vēlēšanos būt produktīvai. Ja viņš liek tev justies nespēcīgai vai izsmeļ tavu enerģiju, tā ir pazīme tam, ka attiecībās ir kaut kas nepareizs. Ja viņš liek tev justies tā, it kā tu esi pasaules virsotnē un vari pieņemt izaicinājumu, tātad, viņš ir tavs sargeņģelis.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!