Trīs gadi bija pagājuši, kā viņš aizgāja no ģimenes. Aizgāja neatskatīdamies, aizmirsis par laimīgajiem kopīgi nodzīvotajiem gadiem un mīļoto meitu. Sieva raudāja, lūdza, lai atjēdzas, solīja visu piedot, lai tikai paliek. Bet viņš rīkojās kā nelietīgs egoists, klusējot aizcirta durvis un aizgāja.

Laikam jau ne velti saka, ka mīlestība dzīvojot trīs gadus. Aizgāja pie jaunas meitenes, ar kuru iepazinās interneta. Viss sākās ar vienkāršu saraksti, viņš pat nebija domājis uzsākt intrigu, bet acīmredzot liktenis dara, kā tam patīk, neprasot atļauju.

Viņi sāka satikties sākumā kā draugi, vēlāk jau nespēja valdīt savas emocijas, kuras virmoja pilnā sparā, gluži kā vētra okeānā.

Likās, ka dzīve iezaigojusies jaunās, skaistās krāsās, jo viņam bija 46 gadi un viņš vēlas baudīt dzīvi, atkal izjust iemīlēšanos un kaisli.

Izpleta savu pāva asti skaistas, aktīvas un galvenais, viņā iemīlējušās, meitenes priekšā. Gāja dienas, viņi vairs pat iedomāties nevarēja, ka kādreiz ir bijis citādi. Sākumā tikās slepeni, vēlāk jau vairs neslēpjoties. Jaunā mīlestība deva enerģiju, viņam gribējās kalnus gāzt.

Pat paziņas pamanīja, ka viņš ir izmainījies un pat jaunāks kļuvis. Tikai laime jau nevar turpināties bezgalīgi. Kaisli nomainīja ikdienība, kurai līdzi nāca virkne problēmu un “jaunā ģimene” sāka palēnām gāzties bezdibenī.

Tā mīļā meitene, kura ar viņu agrāk nekad nestrīdējās, sāka piesieties par sīkumiem, viņš lamājās pretī. Pat gulta, kurā agrāk plosījās kaislības, vairs nedeva prieku.

Viņš pamazām sāka dzert, viņa vakaros saposās un gāja projām no mājām. Jaunība prasa savu. Mājās nāca pēc pusnakts un uz viņa jautājumiem pat necentās kaut kā attaisnoties, vienkārši klusēja. Un jo tālāk, jo trakāk: saka vispār iet no mājām uz visu nakti. Viņš viņai zvanīja 20 reizes visas nakts laikā, negulēja, bet viņa pat neatbildēja. Vienkārši truli darīja, ko gribēja.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!