Linda Liepiņa ir dzimusi 1974. gada 8. oktobrī Rīgā. Viņa ir pazīstama latviešu uzņēmēja un politiķe. Bijusi 13. Saeimas deputāte (ievēlēta no partijas KPV LV, bet to pametusi). Šobrīd pārstāv partiju “Latvija pirmajā vietā”, no kuras saraksta ievēlēta 14. Saeimā.

2005. gadā ieguva profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā un administrēšanā. Pirms ievēlēšanas Saeimā bija uzņēmēja, vadīja sev piederošos uzņēmumus “Wok Rīga” un “Wok Tallinn”. Dzīvojusi un strādājusi arī ārpus Latvijas, Francijā.

Par godu Latvijas 104.dzimšanas dienai valsts prezidents Egils Levits un viņa kundze Andra izsūtījuši ielūgumus – izvēlētie viesi tiek aicināti ierasties uz svētku koncertu un pieņemšanu 2022.gada 18.novembrī plkst.18:00 Nacionālajā teātrī.

Linda raksta: “Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas. Kas tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu kundzi aicina valsts augstākās amatpersonas un nozīmīgus ļaužus uz koncertu un pieņemšanu Nacionālajā teātrī par godu 18.novembrim. It kā jau glauni, BET… minūtīti…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!