Viņš aicina PA VIENAM BEZ OTRĀM PUSĪTĒM. Ērglis atradies. Iedomājieties tagad. Es sēžu un svinu svētkus ģimenes lokā, te pēkšņi lecu kājās un skrienu pasvinēties pie Egila un Andras, jo tas tak glauni pie prezidenta šampi ieraut…”

Uzaicinātajos viesos, kā arī sabiedrībai sociālajos tīklos radusies nesaprašana: kāpēc uz pieņemšanu tiek aicināti viesi bez tā sauktajām otrajām pusītēm – vīriem vai sievām.

Sanāk tāda dīvaina situācija – prezidents, kurš publiski vienmēr deklarē, ka ģimenei ir vissvarīgākā loma cilvēka dzīvē, liedz iespēju citām ģimenēm svētkos būt kopā, lai gan pats uz svinīgo koncertu un pieņemšanu ierodas ģimenes lokā.

No uzaicināto viesu puses dzirdams, ka ne visi ielūgtie uzaicinājumam ierasties uz pieņemšanu atsauksies, jo par mērķtiecīgāku uzskata Latvijas dzimšanas dienu vadīt kopā ar savām ģimenēm, nevis iedzert šampanieti ar valsts prezidentu.

Jāpiebilst, ka līdzīga situācija bija arī prezidenta inaugurācija – uz balli tika aicināti viesi bez vīriem un sievām. Ļaudis teic, ka šāda pieeja ir klajā pretrunā ar pieņemtajām normām un etiķeti, kas jāievēro valsts augstākajām amatpersonām.

Lindas pilnais sacītais: