Pie budžeta 43 miljoni dolāru filma nopelnīja vairāk par četriem simtiem miljonu dolāru, bet pēc tam turpinājums nelika uz sevi ilgi gaidīt. Un Odeds Fērs turpināja spēlēt tajā savu lomu. Pēc šī piedāvājuma sāka sekot arī citi. 2004. gadā Fērs saņēma Karlosa Oliveiras lomu,  papildinot savu lielo projektu  kolekciju.

Tāpat starp nozīmīgākajām lomām var atzīmēt arī viņa dalību pazīstamajā seriālā „Apburtie”. Pēc tam Odeds spēlēja tikai nelielos seriālos un filmās, lielos projektos viņu nepieaicināja. Par viņa pēdējo darbu šobrīd var uzskatīt seriālu „Pirmie” .

Savu personīgo dzīvi aktieris tur noslēpumā, lai gan ir samērā aktīvs sociālajos tīklos. Ar savu otro sievu viņš iepazinās 2000. gadā, tagad viņiem ir divi bērni: dēls Attikuss un meita Azele.

Žēl, protams, ka tāds lielisks aktieris nekļuva par pasaules mēroga zvaigzni. Bet tās nelielās lomas, ko viņš mums dāvājis, vienmēr sildīs mūsu sirdis. Kaut gan, kurš zina, varbūt Fērs vēl sevi parādīs. 50 gadu vecumā taču aktierim vēl dzīve ir tikai sākusies!