Pirms neilga laika ar iespaidīgām kampaņām nācis klajā mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija”, kuri tagad aktīvi ir sākuši meklēt jaunus darbiniekus saviem veikaliem. Kā pats uzņēmums vēsta, tad algas darbiniekiem būs augstākas nekā vidēji nozarē piedāvātās.

Atsaucoties uz sludinājumos ievietoto informāciju, tad minimālā stundas likme par vienu nostrādāto darba stundu veikalā strādājošajam cilvēkam ārpus Rīgas, piemēram, Valmierā, Liepājā, Jēkabpilī, ir 5,40 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas. Pārvēršot to uz pilnu mēnesi, kas būtu 160 darba stundas un pieņemot, ka darbinieks ir bez apgādājamajiem, kuram būs iesniegta algas nodokļu grāmatiņa un viņam būs piemērojams neapliekamais minimums 300 eiro apmērā, tad pēc nodokļu nomaksas varētu saņemt gandrīz 700 eiro uz rokas.

Savukārt Rīgā stundas likme pirms nodokļu nomaksas ir augstāka – šeit darbinieki varēs saņemt 6 eiro par nostrādāto darba stundu.

Milzīgs bonuss ir arī tas, ka darbiniekiem tiks piešķirta apdrošināšana jau pēc trim nostrādātiem mēnešiem. Papētot viņu mājaslapu, tad darbinieki ir vajadzīgi dažādās jomās:

LASI VĒL: Izmēģināju pievienot vistai sakultas olas. Tagad es sapratu, kāpēc ir vērts to darīt

Atgādinām, ka “Lidl Latvija” izsludinājis vairāk nekā 1000 vakances visā Latvijā: Rīgā, Liepājā, Valmierā, Jēkabpilī, Ventspilī, Tukumā, Rēzeknē, Jelgavā un Ogrē.