Kā daudziem zināms, tad latviešu dziedātājam Laurim Reinikam ir māsa Rūta, kura sociālajos tīklos ik pa laikam liek skaistas un mīļas fotogrāfijas. Šoreiz viņai ir noticis dzīvespriecīgs moments, par kuru viņa pati arī pastāstīja savā “Instagram” kontā.

Laura iepriekš vienmēr ir vēlējusies skaistu smaidu, un beidzot pavisam nesen viņai izdevās to iegūt. Svarīgi piebilst, ka vēlamo rezultātu nenācās iegūt ātri un viegli, jo pie visa šī procesa tika strādāts aptuveni 3 gadus.

Lai nemulsinātu sekotājus, viņa uzreiz paziņoja, ka zobi ir vienkārši taisnoti.

Lai zobi un smaids kopumā izskatītos estētiski un skaisti, bija jāveic korekcija pāris zobiem – tika likti klāt gabaliņi.

LASI VĒL: Lasīju šo produkta aprakstu un nevarēju savaldīt smieklus! Tādi brīnumi vēl nav redzēti…

Savas ārējās pārmaiņas Rūta uzsāka pēc 30. gadu sasniegšanas, jo vēl joprojām viņa cīnās ar bērnības kompleksiem un zobi bijuši viens no tiem.

Rūtai nekad nepatika, kā zobi izskatījās bildēs un TV ekrānos. Ar zobiem problēmas bija parādījušās, jo bērnībā viņa bija nokritusi no koka un nodauzījusi apakšējos zobus. Līdz ar to visus iepriekšējos gadus tie nav pareizi auguši.

Tomēr pēc smaga darba vēlamais rezultāts ir panākts un savu burvīgo smaidu viņa demonstrē saviem sekotājiem. Ar šo notikumu sirsnīgi apsveicam Rūtu un arī turpmāk novēlam citus dzīves panākumus!

Foto: