„Neprast samīlēt sievieti ir sliktāk, nekā neprast rakstīt” – Džakomo Kazanova.

Mana laba paziņa, triju bērnu māte, negaidīti iemīlējās. Viņi iepazinās Caribbean Club izrādē par seksu, kafiju un vasarnīcu. Starp viņiem radās dzirkstele. Jaunie cilvēki apmainījās kontaktiem un sākās reibinošs romāns.

Viņš pasniedza pašķidrus puķu pušķīšus, rīmēja mīlas traktātus, dāvināja mežģīņu biksītes un „Kamasutras” cepumus. Vēl arī Khadžuraho erotisko templu fotogrāfijas un melnbaltas retro pastkartes, kurās cirtainas dāmas ar kuplām krūtīm zvilnēja zīda palagos.

Solīja stundām skūpstīt plecus un potītes, masēt ķermeni ar speciālām želejām. Parādīt visspožāko zvaigzni Eridāna zvaigznājā.

Pēc divu mēnešu ilgas lenkšanas jaunā sieviete padevās un beidzot tika nozīmēta diena X. Viņš noīrēja dzīvokli un parūpējās par šampanieti ar rožlapiņu garšu par apelsīniem, mango un svaigu čederu. Tiklīdz lieta nonāca līdz pašam galvenajam, viss notika kā pie infuzorijām – tupelītēm.

Vispirms bija dežūrskūpsts uz lūpām, tad viņš papūta uz nabiņu un tūdaļ pat ķērās pie deserta. Viņa pat nepaspēja atjēgties, kad jaunais cilvēks izkliedza uzvaras saucienu, izleca no gultas, ar savu kārno pakaļu izpildīja tumbu – jumbu, iespurdza vannas istabā un iznāca no tās jau atkal pilnā parādes formā. Neprāts bija kā ar roku noņemts.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!