Pretinieku spēli ievērojami pastiprināja rezervisti, kuri 15 minūtēs sameta 17 no 26 punktiem – 23:26. Vēl viena iezīme – krievi centās spēlēt “pick-and-roll” uzbrukumu pret Kristapu Porziņģi, dodot bumbu Timofejam Mozgovam.

Pirmajā ceturtdaļā viņš guva divus punktus pret latvieti, otrajā izprovocēja piezīmi – 17. minūtē tiesneši Porziņģim nosvilpa trešo pārkāpumu. Pēc šīs epizodes reaģēja Latvijas soliņš un treneri, atbildē saņemot tehnisko piezīmi.

Mozgovs un Fridzons iemeta visus trīs brīvmetienus, savukārt bumbas kontrole beidzās ar kārtējo iespēli raženajam krievu centram – 25:35. Minūti vēlāk Porziņģa un Mozgova sadursmē latvietim tika fiksēta ceturtā piezīme. Mozgovs brīvmetienus izpildīja ar pārliecību – 28:39. Puslaika izskaņā krievi turpināja spiedienu groza apakšā, atpūtā ejot ar divciparu pārsvaru – 34:44.

Krievija pirmajā puslaikā kontrolēja cīņu par atlēkušajām bumbām (13-19, uzbrukumā 2-4) un izmeta par astoņiem soda metieniem vairāk (10/12 pret 17/20). Pretiniekiem labāk veicās arī tālmetienos (2/11 pret 3/8).

Kļūdu iespaids nebija graujošs – latvieši otrajā ceturtdaļā bumbu zaudēja trīs, krievi divas reizes. Timofejs Mozgovs pirmo puslaiku pabeidza ar 15 punktiem (2p 4/5, 1p 7/8), tai skaitā otrajā ceturtdaļā īsā laikā sameta 11 punktus.

Video atskats par labākajiem spēles momentiem:

Šveda rēķinā trīs punkti (metieni no spēles 1/8) un četras rezultatīvas piespēles. Latvijas rindās, neskaitot Porziņģi, piezīmju problēma skāra arī Dairi Bertānu – trīs pārkāpumi. Krievu rezervisti sameta 34 punktus, kamēr latviešu soliņš atzīmējās tikai ar pieciem punktiem.

Detalizētāku atskatu par šo spraigo spēli lasīt šeit.