Strēlnieks

Strēlnieka zīmes sievietes sirdī kvēlo uguns, nē, īsts ugunsgrēks, kurš skar visu, kas ir tā ceļā. Karstais temperaments laulības dzīvē, saprotams, nenāk par labu Strēlniekiem. Viņi nespēj paciest klusumu, mieru un harmoniju. Tāpat kā Svari, viņi dievina skandālus un emociju šūpoles. Tā dēļ viņu laulātie dzīvo , kā uz pulvera mucas.

Nekad nevar zināt, kad tā uzies gaisā un sāksies konflikts.

Taču arī sieviņu – Strēlnieci ir iespējams savaldīt. Viņai līdzās jāatrodas gudram partnerim, kurš kā ūdens muca spēs nodzēst parādījušās liesmas.

Zivis

Zivis dzīvo savā iedomu pasaulē. Nolaist tādu dāmiņu no viņas augstumiem uz zemi ne katram būs pa spēkam. Bet laulības dzīve nav tikai sarunas par mīlestību un patīkami sapņi. Tā ir arī pilnīgi reāla atbildība un uzdevumi. Cerēt uz sievu- Zivīm labāk nevajag. Viņa atkal var iekrist radošā krīzē un aizmirst par visām norunām.

Un vēl Zivīm nepatīk kompromisi. Rēķināties ar citu domām viņas neprot. Dzird un pazīst viņas tikai sevi. Bieži tēlo upuri, manipulē ar vīru, kurš galu galā piekrīt viņas viedoklim.

Labi, ka tikai triju zīmju sievietēm ir tik briesmīgs raksturs. Citādi, kur tad meklēt sievu? Starp citu, mīlestība spēj pārvarēt jebkuras grūtības. Un pat ar Svaru, Strēlnieku un Zivju zīmes sievietēm var nodzīvot laimīgu dzīvi, vienkārši jāatrod pieeja šīm sarežģītajām būtnēm.