Vīrieši sūdzas, ka pēc kāzām mīļā un pakļāvīgā meitene kļūst par īstu raganu. Iespējams, ka kāda daļa patiesības tajā ir. Ne velti astrologi uzskata, ka tikai trīs zīmju sievietēm ir tik slikts raksturs, ka tās spēj savam vīram uzrīkot elli zemes virsū.

Sievietes pēc horoskopa, kurām ir slikts raksturs

Svari

Šīs gaisa zīmes sievietēm ir piecas piektdienas nedēļā. Viņu garastāvoklis mainās pat no vieglas vēja pūsmas. Tikko viņa priecīgi posās doties pastaigā, bet pēc mirkļa jau guļ dīvānā un nez par ko domā. Starp citu, attiecībā par gulēšanu dīvānā. Dāmas-Svari ir diezgan slinkas.

Tāpēc vīriem nav jāgaida, ka viņu sievas dienu un nakti tīrīs māju, gludinās kreklus un pusdienām gatavos kulinārijas šedevrus. Svaru mājās bieži vien var redzēt nemazgātus traukus un biezu putekļu kārtu uz mēbelēm.

Šīs zīmes sievietēm ir tik slikts raksturs, ka tās nevar ne dienu iztikt bez skandāliem. Viņām visu laiku vajadzīga drāma komplektā ar traģēdiju. Izturēt šo teātri nespēs pat svētais. Vīra pacietība drīz vien beigsies, bet Svari paliks vieni ar saviem kašķiem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!