Daudzie karaliskās ģimenes fani skaita dienas: aprīļa beigās pasaulē nāks prinča Harija un Meganas Mārklas pirmdzimtais. Aptuveno dzimšanas dienu pielūdzēji izskaitļoja pēc pāra lietišķā brauciena uz Birkenhedas pilsētu. Tur, janvāra vizītes laikā, Megana izteicās par grūtniecības sesto mēnesi.

Tagad briti zīlē, vai tik nebūs kādas sakritības: lieta tāda, ka 2018. gada 23. aprīlī piedzima princis Luī, jaunākais prinča Viljama un Keitas Midltones jaunākais bērns. 1926. gada 21. aprīlī pasaulē nāca pati karaliene Elizabete, kurai vēl nedzimušais mazulis būs mazmazbērns. Bet kamēr fani zīlē, atcerēsimies 7 zīmīgus faktus par jauno angļu galma mantinieku.

Dzemdību vieta

Klīda runas, ka Megana Mārkla nedzemdēs Svētās Marijas slimnīcā, kur dzimuši visi prinča Viljama bērni. Runāja pat, ka Megana izvēlējusies mājas dzemdības!

Taču pēc pēdējām ziņām augsti stāvošu pacientu nodaļās darbiniekiem ir liegums iet atvaļinājumā pavasarī. Spriežot pēc visa, Megana tomēr ir nolēmusi pieturēties pie ģimenes tradīcijām.

Puisītis, meitenīte vai abi kopā?

Par šo jautājumu skaidrības nav. Princis Harijs un viņa sieva apgalvo, ka arī paši par to neko nezina. Bet viszinošie baumotāji, nopētījuši sievietes vēderu, viennozīmīgi apgalvo: būs dvīņi!

Augstdzimušā pāra plāni attiecībā uz bērna vārdu arī ir neziņas plīvurā tīti. Angļu bukmeikeri skumst: katram no viņiem ir tradicionālo vārdu, ko izmanto karaliskā ģimene, saraksts, taču ņemot vēra, ka bērna māte būs  Mārkla, šos sarakstus droši var iemest papīrgrozā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!