Un tomēr īpaši azartiskie monarhijas fani cenšoties uzminēt Harija un Meganas nodomus no sieviešu vārdiem par iespējamiem min vārdus Viktorija, Alise un Diāna. No vīriešu vārdiem – Alberts, Arturs un Filips.

Topošais karalis?

Izredžu mantot karalisko titulu šim bērnam ir maz cerību. Rindā šis mazulis būs septītais pēc Čārlza, Viljama, trim viņa bērniem un Harija.

Topošie vecvecāki, protama lieta, ir sajūsmā par karaliskās ģimenes paplašināšanos.

Bet Dorija, Meganas māte, paziņojusi presei, ka nevar vien sagaidīt brīdi, kad varēs paņemt rokās savu pirmo mazbērnu!

Bez titula nu nekur!

Protams karaliskā ģimene jau ir nolēmusi, kāds tituls tiks dots mazbērnam. Ja tas būs zēns, tad viņš kļūs par grāfu Dambartonu, bet ja meitenīte, tad viņa būs lēdija Mauntbettena – Vindzora.

Atkal nodokļi!

Baumotāji berzē rokas: de jure Harija un Meganas mazulimvarēs būt divas pilsonības-britu un amerikāņu, pirmo reizi karaliskā nama vēsturē! Reālisti gan domā, ka no amerikāņu pilsonības savam bērnam aristokrāti atteiksies. Pretējā gadījumā nāksies dalīties ar turienes nodokļu iestādēm ar visu  karaliskās ģimenes līdzekļu apgrozījumu!

Kā redzi, pat tikt pie mantinieka aristokrātiem nav tik vienkārši: nākas risināt daudz un  dažādas problēmas, un vēl arī atkauties no dažādiem baumotājiem un paparacci. Katrā gadījumā, miljoni fanu vēl pārim veiksmīgu aprīli  un ar nepacietību gaida nākam pasaulē jauno princeses Diānas mazbērniņu!