Vēzis

Galvenie vārdi jebkuram Vēzim ir –komforts un tīrība. Biedrojoties ar Vēzi centies atcerēties, ar kā palīdzību šīs zīmes pārstāvis rada viņam pieņemamu atmosfēru. Visbiežāk Vēži kolekcionē visu, sākot no glāžu turētājiem līdz kaktusiem.

Lauva

Daudzpusīgās Lauvas visvairāk mīl tās lieta, kas norāda uz viņu individualitāti. Ja nu par konkrēto lauvu tu neko daudz nezini, dāvini viņam  vai nu sporta trenažieri, vai gultas pārklāju. Pie tam pārklāji Lauvam patīk lieli un pūkaini!

Jaunava

Jaunavai par visu vairāk dzīvē patīk praktiskums un kārtība. Tāpēc šīs zīmes pārstāvjiem patīk daudzfunkcionālas lietas. Ērts krēsls- gulta vai kompakts izvelkams galdiņš- tie ir tikai daži piemēri, ko dāvināt Jaunavai.

Svari

Šīs zīmes pārstāvjiem mājās patīk atpūsties. Mājokļa izdaiļošanai Svari izmato mierīgu toņu gaismekļus un dzīvos augus. Nezini, ko dāvināt draudzenei Svariem? Atrodi veikalā vai tirgī skaistu sukulentu, nenokļūdīsies!

Skorpions

Ja Svariem patīk vienkāršas, bet acīm tīkamas lietas, tad Skorpioniem no vienkāršības kļūst slikti. Šiem cilvēkiem pat antoikvāras lietiņas, oriģināli greznojumi. Tieši Skorpioniem patīk demonstrēt draugiem medību trofejas un dzīvnieku izbāzeņus. Vēlies iepriecināt Skorpionu? Parakņājies antikvariātā.

Strēlnieks

Strēlnieks ir dzimis ceļotājs. Savu māju viņam patīk izdaiļot ar no svešām zemēm atvestām lietiņām. Šādu lietu vidū viņam kļūst viegli un mierīgi. Tāpēc dāviniet viņam dažādas eksotiskas lietiņas.

Mežāzis

Bieži vien Mežāži ir darbaholiķi un ļoti praktiski cilvēki. Bet ir šīs zīmes pārstāvjiem arī kāda vājība. Praktiski visiem Mežāžiem ļoti patīk gatavot, viņiem tā ir atpūta virtuvē. Tāpēc viņi dāvanā labprāt saņems kādu praktisku virtuves piederumu.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvji ir radoši cilvēki. Tāpēc Ūdensvīriem patīk, ja ap viņiem ir lietas un instrumenti, kas atvieglo viņu radošo darbību. Un vēl viņiem ļoti patīk dažādi bloknotiņi un piezīmju grāmatiņas. Meklē dāvanu Ūdensvīram, aizej uz kancelejas preču veikalu.

Zivis

Zivtiņām patīk dzīvot radošas nekārtības atmosfērā. Starp citu, daiļradē Zivīm palīdzēt nevajag: paši tiks galā. Bet papildināt šim draugam aptieciņu gan vajadzētu! Mūžīgi izklaidīgās Zivis bieži vien paliek bez paša nepieciešamākā. Viņi reti padomā par zālēm, iztiek aptuveni ar šādām domām : „Gan jau pāries pats par sevi!” Bilde

Te nu ir katrai zodiaka zīmei svarīgākās lietas. Tagad izvēlēties draugiem dāvanas tev būs vieglāk!