1. septembris – diena, kura daudziem skolēniem un viņu vecākiem tiek atzīmēta kalendārā. Atkal laiks sēsties skolas solā. Gatavot (vai negatavot) mājas darbus un uzklausīt skolotāju ieteikumus. Interesanti, ka bērna spējas skolā ir atkarīgas ne tikai no bērna centieniem, bet arī no spējām, kas viņam dotas kopš dzimšanas.

Daudz ko ietekmē arī zvaigznes. Tāpēc sameklē sava bērna zodiaka zīmi un lasi, kā viņu aizbildņi – planētas sadalījuši talantus starp visām divpadsmit zīmēm.

Auns

Auna aizbildnis ir Marss – talantīgu, emocionālu un aktīvu cilvēku planēta. Bez lieliskām spējām, Auniem dāvāta impulsivitāte un nepacietība. Viņus grūti nosēdināt pie galda, lai viņi sagatavotu mājasdarbus, taču matemātikā uzdevumos ar zvaigznīti izpaudīsies visas viņa neparastās spējas un intelekts.

Pacietība ir skolēnu – Aunu vājā vieta. Viņiem ir grūti labi mācīties visu gadu, taču atzīmes matemātikā viņiem „neklibo” nekad.

Vērsis – talants uz mākslām

Atšķirībā no Auniem, vērši māk mācīties pacietīgi un neatlaidīgi. Gada sākumā viņi vai viņu vecāki izvirza mērķi, piemēram, pabeigt mācību gadu bez četriniekiem. Apbruņojušies ar motivāciju, bērni, kuru aizbildne ir Venēra, bez grūtībām šo mērķi sasniegs. Vienīgais, kas var patraucēt – slinkums un vēl interesantākas nodarbošanās pie horizonta. Vislabāk Vērši izpaužas tēlotājā mākslkā un rasēšanā.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!