Pavisam nesen iepazinos ar interesantiem cilvēkiem – inženieri Ivanu un Irinu, kura pēc profesijas ir dizainere. Viņiem ir trīs bērni un viņi visi dzīvo divistabu dzīvoklī, kura platība ir tikai aptuveni 41 kvadrātmetrs. Neskatoties uz to, viņu dzīvoklītis ir ļoti ērts, komfortabls un katram ģimenes loceklim ir sava personīgā telpa.

Man bija interesanti uzzināt, kā šī brīnišķīgā ģimene spēja pārvērst savu mazo dzīvoklīti par tik ērtu, skaistu un funkcionālu mājokli. Noslēpums izrādījās pavisam vienkāršs – dzīvokļa iekārtošanai viņi izmantoja dekoratīvus norobežojumus.

Dekoratīvie nožogojumi zonēšanai

Šādi elementi spēj sadalīt telpu vairākās funkcionālajās zonās tā, lai katram ģimenes loceklim būtu iespēja iegūt savu personīgo stūrīti.

Līdztekus tam, ka norobežojumi atdala vienu istabas daļu no otras, padarot tās kaut kādā mērā privātas, šādi interjera elementi var kalpot arī kā papildus uzglabāšanas sistēmas.

Piedāvājam 27 dekoratīvu norobežojumu idejas.

1. Dekoratīvu norobežojumu veidošanai var izmantot visdažādākos materiālus. Viss atkarīgs no istabas interjera, dzīvokļa saimnieka gaumes un funkcijām, kuras norobežojumam nāksies pildīt.

Man ļoti patīk nestandarta risinājumi, izmantojot koku stumbrus un zarus.

2.

3. Koka norobežojums iekļaujas praktiski jebkurā interjerā, kļūstot tajā par savdabīgu akcentu.

4.

5. Ar tādu koka norobežojumu viegli var atdalīt virtuves darba zonu no ēdamzonas.

6.

7. Raugoties uz šo norobežojuma elementu, vienkārši trūkst vārdu! Laikam gan vienmēr esmu par tādu sapņojusi.

8.

9. Vēl viens dizaina risinājums. Eksotikas cienītāji būs pilnīgā sajūsmā!

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!

Avots :