10.

11. Lūk, viens nestandarta risinājums tekstila norobežojumam. Spilgti un savdabīgi, vai ne?

12.

13. Kreatīva atdalošā siena organiski izskatīsies telpā, kas iekārtota minimālisma stilā. Taču šādai sienai nederēs svaigi cirsti koka zari.

Pirms izmantošanas zari speciāli jāapstrādā: ļoti sīkie zari jānogriež, zari jāžāvē un jānoslīpē virsma. Pēc tam sagataves noklāj ar laku un nostiprina rāmī. Galu galā sanāk istaba ekostilā.

14.

15. Stilīgi un gaumīgi!

16.

17. Vieglas un gaisīgas stikla robežsienas īpaši aktuālas tajos gadījumos, kad istaba ir neliela.

Šeit interesants papildinājums stiklam ir tekstila aizkars, kas pie vajadzības palīdz paslēpt kaut ko tādu, kas visiem nav jāredz.

18.

19. Vēl viens lielisks koka norobežojuma paraugs.

20.

21. Mūsdienās “loft” stils ir viens no populārākajiem, tiesa, izveidot to nav vienkārši.

Tāda veida interjerā labi iederas dekoratīvi norobežojumi no ķieģeļiem. Ideāli, ja mājā jau ir nesošā siena, kuru var daļēji nojaukt, atstājot nelīdzenu malu. Izveidosies brutāla, bet stilīga detaļa, kura piedos toni visam interjeram.

22.

23. Šāds norobežojums izskatīsies viegli un skaisti. Pateicoties šai konstrukcijai, koka elementi radīs viegluma iespaidu, un telpa vizuāli izskatīsies plašāka.

24.

25. Pārsteidzoši lieliski!

26.

27. Šāds kalts norobežojums piedos interjeram īpašu noskaņu, saglabās viegluma sajūtu un ļaus ienākt dabīgajai gaismai. Bez tam tas kalpos arī kā papildus vieta dažādu suvenīru glabāšanai.

Izvēloties norobežojuma veidu, ņem vērā telpas lielumu un apgaismojumu. Ja plašās telpās noderēs jebkurš veids, tad mazās tas jāizvēlas viegls un gaisīgs.

Tāpat pievērs uzmanību plauktveida norobežojumiem. Īpaši aktuāls šāds veids būs, ja telpā trūkst uzglabāšanas sistēmas.

Ja tava iztēle darbojas un ir arī radošais potenciāls, dekoratīvs norobežojums var kļūt par īstu mākslas objektu un tas var padarīt daļu telpas īpaši stilīgu. Lai radītu skaistu, ērtu un piemīlīgu interjeru, tev nāksies veltīt uzmanību vissīkākajām detaļām, būs nepieciešama saprātīga pieeja pārveidei un, protams, arī nedaudz mīlestības.